ТОВ НВП “ТО-НАР” була створена в Миколаєві в грудні 1991 року і спеціалізується по поставкам продукції на суду, суднобудівні підприємства, а також по інших галузях народного господарства.

Наше підприємство є дійсним членом міжнародної асоціації суднових постачальників (ISSA).

Ми постійно вивчаємо і аналізуємо динаміку на ринку – З цього НПП «ТО-НАР» володіє тією, необхідною інформацією, яка допомагає підприємствам споживачам планувати ефективне використання ресурсів при мінімальних витратах на придбання комплектуючих. Добре налагоджений механізм поставок продукції нашим клієнтам дозволив нам завоювати репутацію надійного партнера!

Протягом 25 років компанія успішно працює на ринках України, СНД і далекого зарубіжжя з постачання:
-канатів сталевих і нержавіючих;
-канатів швартових (рослинних (прядив’яні, Сизальские і манільські) і синтетичних поліамід і поліпропілен);
-ланцюгів (якірних, вантажних і тягових);
-судових такелажних пристроїв (талрепи, скоби, коуши, вантажозахоплювальні пристрої).

НПП «ТО-НАР» співпрацює з провідними підприємствами (ВАТ «Силур», «Белорецкий металургійний комбінат», ВАТ «Стальканат», Бердянським заводом ПТО) і реалізує їх продукцію в Україні та СНД. Постійно вивчаючи і аналізуючи динаміку на ринку – НПП «ТО-НАР» володіє тією, необхідною інформацією, яка допомагає підприємствам споживачам планувати ефективне використання НТБ і ресурсів при мінімальних витратах на придбання комплектуючих. Добре налагоджений механізм поставок продукції нашим клієнтам дозволив НПП «ТО-НАР» завоювати репутацію надійного партнера.

На власній виробничій базі виготовляємо згідно ТУ У 25.-9-13851544-001 діє до: 2017 і відповідно до вимог РЕГІСТРА:
-Виріб з канатів (лопарі і багатовіткових стропи) для спускових пристроїв рятувальних та чергових шлюпок, рятувальних плотів та буксирних пристроїв;
-Виріб для швартових і буксирних пристроїв.

ТОВ НВП «ТО-НАР» здійснює дефектацию, ремонт та огляд засобів кріплення вантажів на судах. Огляд вантажопідіймальних виробів і механізмів проводиться відповідно до правил РМРС.

Продукція ТОВ НВП «ТО-НАР» сертифікована РМРС, центрами Держтехнагляду і має паспорта відповідності.

Система якості на підприємстві підтверджується сертифікатом ДСТУ ISO 9001 діє до: 2015 за № 14-574-18

СЕРТИФІКАТ: РМРС № 17.80025.180

СЕРТИФІКАТ УКРАЇНСЬКОГО РЕГІСТРА: СВП 12-3-16-14

Спільна робота підприємства з замовником будується не за традиційною формулою постачальник-клієнт, а на основі партнерських відносин, де обидві сторони в різному ступені зацікавлені в успіху.

Своє майбутнє розвиток підприємство бачить в тісному, чесному, діловому і паритетний співпраці з підприємствами-споживачами, розширенні географії ділових зв’язків, пошуку прогресивних і взаємовигідних форм ведення бізнесу.